CHIP TUNING

CHIP TUNING

Neden Chip Tuning

Performans

Aracınızın motor kontrol ünitesini kullanım tarzınıza ve kullanım karakterinize göre yeniden tasarlayarak daha güçlü ve daha ekonomik bir araç şekline getiriyoruz bu sayede Araçlarınızda %20 ile %45 arası beygir ve tork artışı sağlıyoruz . Chip tuning işleminde aracın hava/yakıt karışım miktarını, avansını, turbo basıncını, yakıtın püskürtülme basıncını ve birçok parametreyi sensörlerinden aldığı verileri sizin isteğinize göre baştan tasarlayarak güç arttırımı , yakıt ekonomisini ve hız limit iptalini bir araya getiriyoruz .

Yakıt Ekonomisi

Aracınızdaki beygir ve tork artışı motorun daha erken devirlerde tork üretmeye başlaması ile daha az gaz vererek daha düşük devirlerle aracınızı hareket ettirebilirsiniz böylece daha yüksek viteste daha düşük motor devri ile daha az yakıt tüketmenizi sağlar .Bu durum aracınızın kavrama sisteminin ömrünü uzatır ve maximum yakıt tasarrufu sağlar . Araçlarınızda chip tuning işleminden sonra %10 ile %20 arasında yakıt tasarrufu sağlamaktayız .

Gizli Özellik

Aracınızın opsiyonel olan bütün gizli özelliklerini isteklerinize göre ortaya çıkartıyoruz . Gizli özellik açma ile aracınız garanti kapsamından kesinlikle çıkmamaktadır . Gizli özellikler hakkında bilgi almak için lütfen arayınız.

BU HİZMET İÇİN HEMEN TEKLİF AL

DİĞER HİZMETLERİMİZ